Želubovskim un Šulcam Hat-trick, ”Mogo/LSPA” sakauj ”DLSS/Dinaburga”

Optibet hokeja līgā (OHL) graujošu panākumu šovakar svinēja Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas mājās ar 15:4 (2:1, 6:3, 7:0) sakāva Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”. Uzvarētāju rindās ar trim gūtiem vārtiem jeb ”hat-trick” izcēlās Elviss Želubovskis (3+2) un Mārtiņš Šulcs (3+1). Tikmēr Artūrs Ozoliņš atzīmējās ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Vadims Vabiščevičs 14. minūtē izvirzīja ”DLSS/Dinaburga” vadībā, bet, pateicoties Ernesta Krūma un Šulca precīzajiem metieniem, mājinieki pirmās trešdaļas turpinājumā pārņēma vadību – 2:1.

Otrā perioda pirmajā pusē, precīziem esot Zigmāram Reinim Zīlem, Renāram Kamergrauzim, Šulcam un Želubovskim, ”Mogo/LSPA” panāca 6:1. Pateicoties Maksima Galilejeva un Artūra Užuļa vārtu guvumiem, viesi samazināja rezultāta starpību (6:3). Pēc 62 sekundēm Krūms atjaunoja Ankipāna vadītajai komandai četru vārtu pārsvaru, bet drīz vien Edgars Petrovs atkal samazināja rezultāta starpību – 7:4. Toms Opelts 37. minūtē vēlreiz atjaunoja mājiniekiem četru ripu pārsvaru (8:4).

Pēdējās 20 pamatlaika minūtēs ”Mogo/LSPA” turpināja uguņot un pretinieku vārtos sabēra vēl septiņas ripas. Noslēdzošajā spēles nogrieznī divreiz izcēlās Reinis Mārtiņš Lejnieks un Želubovskis, bet pa vieniem vārtiem guva Gustavs Bergs, Kārlis Ozoliņš un Šulcs. Līdz ar to Ankipāna vadītā komanda svinēja graujošu panākumu – 15:4. ”Mogo/LSPA” šī bija 15. uzvara 15 šosezon aizvadītajās spēlēs.

Abām komandām nākamie mači paredzēti 5. novembrī. Ankipāna vadītā komanda pulksten 13:30 savā laukumā uzņems Rīgas ”Prizma/IHS”, bet ”DLSS/Dinaburga” paralēlajā spēlē viesosies pie HS ”Rīga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF