Želubovska trīs punkti atnes “Mogo/LSPA” uzvaru pār HS “Riga”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Mogo/LSPA” ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) apspēlēja HS “Rīga”.

Par mača varoni kļuva “Mogo/LSPA” uzbrucējs Elvis Želubovskis, izcīnot trīs punktus (1+2).

Spēles 11. minūtē Toms Opelts atklāja rezultātu. 14 sekundes līdz 1. perioda beigām Želubovskis realizēja vairākumu, panākot 2:0.

Otrajā trešdaļā 16 gadus vecais aizsargs Kristers Ansons vienus vārtus spēja atgūt. Taču trešā perioda sākumā Niks Zīle atgrieza “Mogo/LSPA” divu vārtu pārsvaru. Divas minūtes vēlāk Kārlis Ozoliņš uzstādīja mača gala rezultātu – 4:1.

“Mogo/LSPA” vārtus sargāja Kārlis Beķeris-Brīvkalns, atvairot 23 metienus no 24. “Rīga” vārtu drošība tika uzticēta Akselam Ozolam, kurš tika galā ar 30 no 34 raidījumiem.

“Mogo/LSPA” 13 mačos nav cietusi nevienu zaudējumu, ar 26 punktiem ieņemot 1. vietu. HS “Rīga” 13 spēlēs ieguvusi 11 punktus un atrodās 4. pozīcijā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF