SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Zeltiņš: “Zemgale/LBTU” budžets būtiski mazāks nebūs

Latvijas komandas “Zemgale/LBTU” budžets nākamajā sezonā būtiski mazāks nebūs, sarunā ar “Hokeja Blogs” pavēstīja kluba direktors Aivars Zeltiņš.

Zeltiņš atklāja, ka nākamsezon “Zemgale/LBTU” mērķis Optibet hokeja līgā (OHL) ir augstākais – izcīnīt čempiontitulu. Svarīga būs arī piedalīšanās Kontinentālajā kausā. Klubs arī organizēs vienu kausa posmu. Mērķis arī šajā turnīrā ir izcīnīt pēc iespējas augstāku vietu.

“Zemgale/LBTU” treniņnometne jau daļēji sākusies, bet pilnvērtīgs sagatavošanās posms norisināsies no 24. jūlija līdz 7. augustam. Lielākā daļa spēlētāju komandā joprojām palikšot, bet vairāk klubs skatīšoties uz spēlētājiem U-20 un U-23 vecumā, jo īpaši uz Latvijas spēlētājiem.

Tāpat durvis uz spēlēšanu Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) vēl neesot aizvērtas un atgriešanās līgā ir iespējama jau šogad vai nākamgad.

“Ja mēs nebūsim Somijā, tad ceļošanas izdevumu pozīcijas būtiski samazināsies, bet šogad nāk arī Igaunija klāt, līdz ar to papildu braukšanas, tāpēc budžets būtiski uz Latvijas čempionātu nebūs mazāks,” pavēstīja Zeltiņš.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka “Zemgale/LBTU” nākamsezon nespēlēs “Mestis” līgā.

“Zemgale/LBTU“ regulāro sezonu noslēdza ar 51 punktu 52 spēlēs, kas deva 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Optibet hokeja līgā (OHL) jelgavnieki 32 spēlēs nopelnīja 51 punktu un ierindojās otrajā vietā līgā, bet izslēgšanas spēļu finālsērijā ar rezultātu 4-1 pārspēja “Mogo/LSPA” vienību.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Hokeja Blogs

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)