Viļņas “Hockey Punks” atspēlējas no 1:3, taču piedzīvo 26. zaudējumu pēc kārtas

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Elektrēnu “Airwell Energija” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 1:0) apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas gceturtajā minūtē “Airwell Energija” uzbrucējs Egidijus Binkulis atklāja mača rezultātu. Timonas Mažulis 36 sekundes vēlāk gan izlīdzināja rezultātu.

Klimentijs Lisaks astotajā minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā Elektrēnu klubu, bet 13. minūtē Donatas Kumeļauskas dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Timonas Mažulis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču devītajā minūtē Martins Lavrovs panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos uzvaras vārtus septītajā bullīšu sērijā guva “Airwell Energija” uzbrucējs Tadas Kumeļauskas.

Maksims Duve atvairīja 24 no 27 “Hockey Punks” metieniem, bet Artūrs Pavliukovs tika galā ar 26 no 29 “Airwell Energija” raidījumiem.

“Airwell Energija” ar astoņiem punktiem 23 spēlēs atrodas priekšpēdējā, astotajā vietā OHL, bet “Hockey Punks” ar diviem punktiem 26 cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Viļņas vienība šosezon vēl nav uzvarējusi nevienu no 26 mačiem.

Nākamā spēle “Airwell Energija” komandai paredzēta 27. janvārī plkst. 19:00 viesos pret HK “Kurbads”.

Tikmēr “Hockey Punks” nākamo maču aizvadīs 25. janvārī plkst. 19:30 mājās pret HK “Kurbads”.