Vieni gūti un vieni neieskaitīti vārti: Finālā atkal līdzsvars

“Optibet” hokeja līgas (OHL) finālsērijas otrajā spēlē Jelgavā ļoti mazrezultatīvā spēlē pie uzvaras tika “Zemgale/LBTU” hokejisti, kas ar 1:0 pārspēja “Mogo/LSPA”.

Līdz ar uzvaru mačā, sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1. Atgādināsim, ka sērijas pirmajā mačā pārāki ar 3:2 bija “Mogo/LSPA” hokejisti.

Pirmais perioda pagāja bez gūtiem vārtiem, bet otrajā trešdaļā tika atklāts rezultāts, kad 15. minūtē vārtu priekšā precīzs bija Ričards Bernhards. Perioda turpinājumā pašā izskaņā vārtus guva arī viesi, taču spēles tiesneši devās skatīties video atkārtojumu, pēc kura tika pieņemts lēmums, ka ripa vārtu līniju šķērsoja pēc sirēnas.

Trešajā periodā viesi centās atspēlēties, taču mājinieki diezgan labi neitralizēja “Mogo/LSPA” uzbrukumus.

Finālsērijā pirmo sauso maču aizvadīja Rihards Cimermanis, kurš atvairīja 25 pretinieku metienus, savukārt “Mogo/LSPA” rindās 16 metienus atvairīja Linards Feldbergs.

“Zemgale/LBTU” šajā mačā nopelnīja sešas soda minūtes, savukārt “Mogo/LSPA” – astoņas.

Sērijas trešā un ceturtā spēle norisināsies “Mogo” ledus hallē. Trešā spēle notiks 31. martā pulksten 13.00, savukārt ceturtais mačs norisināsies 2. aprīlī pulksten 19.00.