Šosezon “Prizma” klubā kopumā vēlējās spēlēt četri amerikāņu vārtsargi

Māršals Mērfijs, Hokejazinas.com
Māršals Mērfijs | FOTO: Guntis Lazdāns

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas “Prizma” galvenais treneris Ēriks Mīļuns pastāstījis par šīs nedēļas aizvadīto spēli ar “Rīgas Hokeja skola” komandu un arī atklājis, ka starpsezonā vēlēšanos spēlēt klubā izrādīja vairāki ārzemju vārtsargi.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka otrdien “Prizma” savā laukumā ar 4:2 pārspēja “Rīgas Hokeja skola” hokejistus. Šī klubam bija otrā uzvara šosezon.

“Šovakar devām iespēju Jānim [Sidašam]. Vienā no spēlēm viņš sausā nostāvēja desmit minūtes, bet Tallinā nospēlēja pēdējo periodu. Viņš attaisnoja uz sevi liktās cerības. Jānim gan daudz darba nebija, taču pretinieki izveidoja vairākus bīstamus momentus.

Ja runājam par amerikāni Māršalu Mērfiju, tad rēķināmies ar viņu kā vārtsargu uz visu sezonu. Pagaidām viņš nav sausā nostāvējis desmit spēles, lai kāds viņu rautu prom,” kluba “Facebook” lapā citēts Ēriks Miļuns.

Kā norāda treneris, pirms sezonas “Prizma” sastāvā vēlējās iekļūt arī citi ārzemju vārtsargi. Starp kandidātiem kopumā bija četri amerikāņi, viens soms un ukrainis. Miļuns atzina, ka Mērfija CV bijis visatbilstošākais.

“Prizma” ar četriem punktiem četrās spēlēs ieņem ceturto vietu čempionātā. Nākamo spēli komanda aizvadīs 28. septembrī, kad pulksten 13.00 “Volvo” ledus hallē tiksies ar Tallinas “Panter”.