Somu vārtsargs velk ”Panter”, Igaunijas klubam trešā uzvara pēc kārtas

Elektrēnu "Energija", Hokejazinas.com

Elektrēnu "Energija" | Foto: Hockey.lt

Trešo uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Igaunijas klubs Tallinas “Panter”, kas viesos ar 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) uzveica Lietuvas komandu Elektrēnu “Energija”.

Niko Kivela 17. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Mikels Vorangs 32 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām, izceļoties skaitliskajā vairākumā, dubultoja “Panter” pārsvaru.

Aivars Bendžus otrā perioda ievadā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Intriga saglabājās līdz pat mača beigām. Pamatlaika izskaņā mājinieki pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukumu spēlētāju, taču rezultāts nemainījās.

Soms Arvo Kontila Igaunijas kluba vārtos atvairīja 36 no 37 (97,30%) metieniem, bet Arkādijs Grigaravičs-Reizins Lietuvas komandas vārtos tika galā ar 22 no 24 (91,67%) metieniem.

“Panter” ar 16 punktiem desmit spēlēs ir OHL vicelīdere, bet “Energija” ar pieciem punktiem septiņos mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamo spēli Tallinas klubs aizvadīs jau rīt, plkst. 16:30 izbraukumā tiekoties ar citu Lietuvas komandu Viļņas “Hockey Punks”. Savukārt Elektrēnu klubs OHL nākamo maču aizvadīs vien 26. oktobrī, kad savā laukumā (plkst. 17:00) atkal uzņems “Panter”.

“Energija” nākamās nedēļas izskaņā piedalīsies Kontinentālā kausa izcīņā, kur spēlēs vienā grupā ar Latvijas klubu “Mogo/RSU”.