Somu leģionāri atnes “Panter” ceturto uzvaru OHL pēc kārtas

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Tallinas “Panter” mājās ar rezultātu 6:2 (1:0, 3:0, 2:2) sagrāva Rīgas “Prizma”.

“Panter” šī kļuva par ceturto uzvaru pēc kārtas.

Mača rezultātu 14. minūtē, spēlējot vairākumā, atklāja Savēlijs Novikovs.

Otrās trešdaļas vidū somu leģionārs Tomi-Peteri Ansio dubultoja “Panter” pārsvaru. Taču divas minūtes vēlāk viņa tautietis Niko Kivela panāca 3:0. Zīmīgi, ka Kivela tikai šodien pievienojās “Panter”. Pēdējā trešdaļas minūtē talliniešu kapteinis Rasmuss Kīks guva komandas ceturtos vārtus spēlē.

Trešo periodu “Prizma” iesāka ar vārtsarga maiņu, taču jau četras minūtes un desmit sekundes vēlāk Ansio vairākumā izcēlās ar otro precīzo metienu spēlē. Pēc 82 sekundēm Kristers Apsītis izcēlās mazākumā, gūstot pirmos vārtus “Prizma” labā. Līdz mača beigām abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, pantēru sastāvā izceļoties Andrē Linde, bet rīdzinieku rindās – Renāram Ciprusam.

Villems-Henriks Koitmā “Panter” vārtos tika galā ar 35 no 39 metieniem (94,5%). “Prizma” amerikāņu vārtsargs Maršāls Mērfijs pirms nomaiņas atvairīja 22 no 26 metieniem (84,6), taču Jānis Sidašs tika galā ar astoņiem no desmit raidījumiem (80%).

Pantēras ar astoņiem punktiem piecās spēlēs ieņem 1. vietu līgā, kamēr “Prizma” ar diviem punktiem trīs mačos ierindojas 5. vietā.

Tallinas komanda nākamo spēli aizvadīs jau rītdien, 22. septembrī, kad uzņems viesus no Lietuvas – Viļņas “Hockey Punks”. Savukārt “Prizma” 24. septembrī Imantā krustos nūjas ar “Rīgas Hokeja skolas” hokejistiem.