Solostejam Hat-trick, “HS Rīga” turnīra tabulā pietuvojas “Prizma/IHS”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē “HS Rīga” komanda viesos ar rezultātu 6:3 (1:2, 1:0, 4:1) apspēlēja Rīgas “Prizma/IHS” vienību.

“Prizma/IHS” mača rezultātu atklāja jau 21. sekundē, kad vārtus guva Kristaps Millers. Edvīns Bērziņš 14. minūtē vairākumā gan izlīdzināja rezultātu.

20. minūtē Kristaps Riekstiņš realizēja mājinieku skaitlisko pārsvaru un panāca 2:1, taču otrā perioda 13. minūtē Aleksandrs Zaprivoda panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa 27. sekundē Timurs Solostejs izvirzīja vadībā “HS Rīga”, bet Rodions Boltramovičs piektajā minūtē dubultoja pārsvaru.

16. minūtē Timurs Solostejs vairākumā guva savus otros un viesu piektos vārtus, taču 18. minūtē Solostejs noformēja Hat-trick.

Pāvils Galsons nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām, taču atspēlēties bija par vēlu un “HS Rīga” izcīnīja uzvaru.

Mikus Vecvanags atvairīja 31 no 34 “Prizma/IHS” metieniem, bet Jānis Sidašs tika galā ar 26 no 32 “HS Rīga” raidījumiem.

“Prizma/IHS” ieņem piekto vietu OHL ar 31 punktu 27 spēlēs, kamēr “HS Rīga” atrodas sestajā pozīcijā ar 27 mačos izcīnītiem 29 punktiem.

Revanša mačs abām komandām paredzēts “Prizma/IHS” mājvietā 13. februārī plkst. 19:00.