Širokovs par “Olimp/Venta 2002” finansēm: Mums ir palīdzība no Ventspils

Latvijas čempionvienības hokejā “Olimp/Venta 2002” galvenais treneris Maksims Širokovs sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka patlaban vieta turnīra tabulā nav tā, kurā klubs vēlētos atrasties, taču cer, ka pēc gadu mijas komanda uzlabos savu sniegumu un līdz play-off izcīņai “atradīs” savu spēli.

Optibet hokeja līgā Latvijas čempionvienība ar 22 punktiem 17 spēlēs ieņem 4. vietu, bet vietu augstāk ar 23 punktiem atrodas HK “Liepāja”. “Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka klubs šosezon nevienu brīdi nav bijis optimālajā sastāvā, jo komandā ir vairāki savainoti spēlētāji, savukārt daži sezonas laikā atstājuši klubu.

“Mēs jebkuram hokejistam sastāvā varam atrast vietu, un priecē, ka spēlētājiem var pielikt klāt citus partnerus. Jaunajiem puišiem ir no kā mācīties. Mūsu mēŗkis ir labi sagatavoties play-off spēlēm. Patlaban vieta tabulā nav tā, kuru mēs vēlētos redzēt. Var runāt par robiem sastāvā, traumām, slimošanu un citām likstām, bet tie nav attaisnojumi. Mēs “savāksimies” un janvārī skatīsimies, kur būsim. Ceru, ka iekļūsim izslēgšanas spēlēs,” norādīja Širokovs.

Publiskajā telpā gana daudz dzirdēts par kluba finansiālo situāciju un izskanējušas baumas, ka vairāki spēlētāji nesaņemot pat atalgojumu, bet citiem algas ir aizkavējušās. Bijušas bažas par to, vai klubs vispār spēs nospēlēt pilnu sezonu. Širokovs teic, ka par finansiālo pusi nav iemeslu satraukties.

“Šobrīd mums ir palīdzība no Ventspils, tur ir sponsori, tāpat klubam ir vairāki mazie atbalstītāji. Ar viņu palīdzību spējām puišiem uztaisīt darba līgumus, līdz ar to mēs esam tiesīgi spēlēt Virslīgā. Ir puiši, kas nāk uzspēlēt arī prieka pēc,” piebilda galvenais treneris.

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)