Sējējs: Rīgas “Dinamo” vairs neeksistē

Latvijas hokeja speciālists Normunds Sējējs sarunā ar portālu “Legalbet” atklāja, ka komanda Rīgas “Dinamo” pārstājusi eksistenci.

Sējējs, savulaik, vairāku gadu garumā strādāja “Dinamo” gan kā ģenerālmenedžeris (2008. – 2012., 2013. – 2017.), gan kā treneris (2015. – 2017.).

“Žēl, ka tāds klubs Rīgas “Dinamo” vairs neeksistē. Šobrīd pilsētā palikusi “HS Rīga”. Tā ir sporta skola jaunatnei. Viņiem ir komandas līdz 16 un 18 gadu vecumiem. Spēlētāju netrūkst, ar viņiem strādā. Klubā tiek ieguldīti līdzekļi.

Savukārt, “Dinamo” pārstāja ieguldīt finanses, nebija sponsoru. Nauda nāca no Krievijas, bet sakarā ar šī brīža apstākļiem, kļuva skaidrs, ka nekādu līdzekļu nebūs. Daudz dažādu faktoru savienoti kopā,” atklāj Sējējs.

Pēc izstāšanās no Kontinentālās hokeja līgas (KHL), “Dinamo” 2022./23. gada sezonu pavadīja Latvijas “Optibet” hokeja līgā, regulārajā čempionātā ierindojoties 3. vietā. Izslēgšanas spēlēs pusfinālā cieta sakāvi pret Jelgavas “Zemgale/LBTU”. Līdz tam, “Dinamo” 14 sezonas pavadīja KHL.

Sezonas gaitā “Dinamo” saskārās ar spēlētāju problēmu, kad viņi sāka komandu pamest, vietā nākot hokejistiem, kuri ilgu laiku vispār profesionālā līmenī nav spēlējuši. Problēmas komandas iekšienē nenoliedza arī galvenais treneris Leonīds Beresņevs.

“Pagājušajā sezonā “Dinamo” spēlēja Latvijas čempionātā, taču finansējums bija ļoti vājš, regulāras algas aizkavēšanās. Daži spēlētāji teica, ka viss kārtībā, citi nebija apmierināti. Es nezinu, kura ir patiesība.

Vai pastāv iespēja, ka “Dinamo” atgriezīsies? Ar visiem apstākļiem, neviens komandā nespēlēs. Gan parastā, gan politiskā attieksme ir izmainījusies,” stāsta Sējējs.

Iepriekš “Dinamo” priekšsēdētājs Juris Savickis noliedza, ka “Dinamo” pārtrauks eksistēt, piebilstot, ka tiek domāts par dalību citos Eiropas čempionātos.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Legalbet

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)