SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Savickis: Par Rīgas “Dinamo” dalību Latvijas čempionātā iniciatīva nāca no hokejistiem

Optibet hokeja līgas (OHL) kluba Rīgas “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis intervijā portālam “Sportacentrs.com” izteicies, ka dalība Latvijas čempionātā nebija viņa iniciatīva.

Jau ziņojām, ka Rīgas “Dinamo” pārņēma Rīgas “Olimp/Venta 2002” un debitēs Latvijas čempionātā jeb OHL.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Par Rīgas “Dinamo” dalību Latvijas čempionātā iniciatīva nāca no hokejistiem, tā teikt no apakšas, nevis no kluba augšas. Šeit nospēlēja pašu hokejistu, kas tagad ir komandas sastāvā, interese, tādēļ arī tika pieņemts šāds lēmums. Latvijas čempionāts ir ļoti nozīmīga vienība Latvijas sportā. Protams, tas nav sportiski tik augsts līmenis, kā tas, kur iepriekš spēlējām, taču tik un tā – arī mums jāpalīdz Latvijas čempionātam un jāspēlē tajā. Galu galā, tā ir goda lieta spēlēt Latvijas čempionātā. Citādi mums te varbūt viens otrs sportists ir piemirsis, ka aizstāvēt Latvijas krāsas, pārstāvēt Latvijas izlasi un piedalīties Latvijas čempionātā ir liels gods,” teica Savickis.

“Vienubrīd man jau likās, ka mans laiks Latvijas hokejā ir beidzies, bija pesimisms, taču tomēr hokejisti pierunāja, lai komanda šosezon būtu un spēlētu,” turpināja Savickis. Viņam tika uzdots jautājums, vai viņš pieņem lēmumus komandā, uz ko Savickis atbildēja noliedzoši: “Lēmumus nepieņemu. Komandai pateicu skaidri un gaiši, ka centīšos atbalstīt jūs, kur vien varēšu. Bet nu acīmredzot par pašiem galvenajiem jautājumiem viņi nāks pie manis kā padomes priekšsēdētāja un tad arī kopīgi risināsim, kā jau demokrātijā. Par sportisko pusi – mums ir galvenais treneris, pie viņa tad arī vērsieties.

Viņi kaut kā visi sapulcējās bez manis un pēc tam teica man: “Juri, gribam spēlēt, gribam attīstīt Latvijas hokeju, gribam, lai būtu Rīgas “Dinamo”.”. Ko tad man citu bija teikt kā vien piekrist un atbalstīt? To tad arī darīju. Protams, rēķināmies ar to, ka būs grūti. Mums ir smagi ar finansējuma piesaistīšanu, tas ir jāatzīst uzreiz. Tām komandām, kuras ir zem pašvaldībām, tomēr ir vienkāršāka situācija. Mums par naudu jārūpējas pašiem,” turpināja Savickis.

Savickis portālam atbildēja uz uzdoto jautājumu, par iespējamo “Dinamo” pievienošanos ārzemju čempionātam, konkrētus termiņus nenosaucot.

“Par “Dinamo” ilgtermiņa nākotni – varu pateikt, ka mēs esam ļoti izpētījuši variantus Slovākijā, proti, lietas būtību un kā tas izskatītos. Esam runājuši arī ar Somijas pusi. Redziet, vēsturē jau tā vienmēr ir, ka hokeja struktūras attīstās, struktūras pazūd un attīstās no jauna. Taču hokejs paliek. Un hokejs paliks jebkurā gadījumā – ir Rīgas “Dinamo” vai nav,” izteicās Savickis.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)