Sarkanim Hattrick, ”Mogo/RSU” turpina graut pretiniekus

Deivids Sarkanis, hokejazinas.com

Deivids Sarkanis | Foto: LHF

Ļoti pārliecinošu uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja “Mogo/RSU”, kas mājās ar 9:2 (2:0, 4:0, 3:2) sagrāva “Rīgas Hokeja skolu”.

Deivids Sarkanis ceturtajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Ernests Krūms 12. dubultoja “Mogo/RSU” pārsvaru.

Sarkanis 24. minūtē, gūstot savus otros vārtus spēlē, panāca 3:0. Savukārt Gints Meija otrā perioda vidū, realizējot skaitlisko vairākumu, guva ceturtos vārtus mājinieku labā.

34. minūtē Sarkanis, izceļoties vairākumā, noformēja sev Hattrick, panākot 5:0, bet otrās trešdaļas beigās Kārlis Ozoliņš realizēja soda metienu un vēl vairāk nostiprināja “Mogo/RSU” pārsvaru.

Laika posmā no 41. līdz 52. minūtei Ģirta Ankipāna vadītā komanda guva vēl trīs vārtus nevienādos sastāvos. Vairākumā precīzi bija Kristers Ansons un Kaspars Ziemiņš, bet vēlāk skaitliskajā mazākumā vārtus guva Latvijas izlases bijušais aizsargs Kristaps Sotnieks.

Pamatlaika izskaņā “Rīgas Hokeja skola” iepriecināja savus līdzjutējus ar diviem vārtu guvumiem. Lenards Jānis Sprieslis 59. minūtē guva pirmos vārtus viesu labā, bet Toms Kuzmins 27 sekundes līdz pamatlaika beigām panāca 2:9.

Uzvarētāju sastāvā ar Hattrick un rezultatīvu piespēli izcēlās Sarkanis. Tāpat četri punkti arī Ozoliņa un Meijas rēķinā (abiem 1+3).

Henrijs Ančs mājinieku vārtos atvairīja 12 no 14 (85,71%) metieniem. Savukārt Artūrs Skrebutens viesu vārtos tika galā vien ar 27 no 36 (75%) metieniem.

“Mogo/RSU” ar 11 punktiem sešās spēlēs ir līgas vicelīdere, bet “Rīgas Hokeja skola” ar vienu izcīnītu punktu piecos mačos ierindojas sestajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli Ankipāna padotie aizvadīs 5. oktobrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Elektrēnu “Energija”. Savukārt Oļega Sorokina trenētā “Rīgas Hokeja skola” 9. oktobrī, plkst. 19:15, vēlreiz viesos krustos nūjas ar “Mogo/RSU”.