“Rīgas HS” tiek pamatīgi nomētāta, taču neizdodas revanšēties Tallinā

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē “Rīgas Hokeja skola” izbraukumā piekāpās Tallinas “Panter” ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā.

Atgādinām, ka abas komandas spēkojās arī vakardien, kad pārāka izrādījās “Panter”.

Mača rezultāts tika atklāts vien 28. minūtē, kad rīdzinieku hokejists Gustavs Spīgulis ieraidīja ripu vārtos. Četras minūtes vēlāk Jegors Romanovs spēja panākt izlīdzinājumu. “Panter” aktīvi mēģināja palielināt pārsvaru, pārmētājot pretiniekus 19 pret 6, taču to izdarīt neizdevās.

Trešā perioda 9. minūtē Andrē Linde un Leopolds Ārenbergs saķērās, abiem tiekot noraidītiem uz divām minūtēm par rupjību. Pašā trešdaļas izskaņā rīdzinieku galvenais treneris Oļegs Sorokins paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, bet sapurināt hokejistus neizdevās.

Papildlaika 75. sekundē Ņikita Puzakovs guva vārtus, atnesot mājiniekiem uzvaru.

“Rīgas HS” vārtsargs Artūrs Skrebutens atvairīja 50 no 52 metieniem, kamēr Villems-Henriks Koitmā “Panter” vārtos tika galā ar 25 no 26 metieniem.

Pantēras ar četriem punktiem trīs spēlēs ieņem 3. vietu līgā, kamēr “Rīgas HS” ierindojas sestajā pozīcijā ar vienu punktu divos mačos.

Rīdziniekiem nākamā spēle paredzēta 18. septembrī Jelgavā pret “Zemgale/LBTU”, kamēr “Panter” paralēli uzņems viesus no Lietuvas – Elektrēnu “Energija”.