”Rīgas HS” iemet otrajā minūtē, bet nenosargā pārsvaru un piekāpjas HK ”Prizma” (VIDEO)

Otro uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) jaunajā sezonā šovakar izcīnīja “HK Prizma”, kas mājās ar 4:2 (1:1, 3:1, 0:0) pieveica “Rīgas Hokeja skolu”.

Roberts Jānis Polis, realizējot skaitlisko vairākumu, jau otrajā minūtē izvirzīja “Rīgas Hokeja skolu” vadībā, bet Edijs Brahmanis pirmās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu.

Rodrigo Strautiņš otrā perioda 37. sekundē mājiniekus pirmoreiz mačā izvirzīja vadībā, taču “HK Prizma” prieki nebija ilgi. Rodrigo Berķis pēc nepilnām divām minūtēm atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Pēdējais vārds gan piederēja mājiniekiem. Kristers Bormanis 33. minūtē atguva “HK Prizma” vadību, bet Roberts Jekimovs 56 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām panāca 4:2.

Jānis Sidašs uzvarētāju vārtos atvairīja 20 no 22 (90,91%) pretinieku metieniem. Savukārt Ivans Kufterins viesu vārtos tika galā ar 32 no 36 (88,89%) metieniem.

“HK Prizma” ar četriem punktiem četrās spēlēs ieņem ceturto vietu līgā. Tikmēr “Rīgas Hokeja skola” ar vienu punktu četros mačos ierindojas sestajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Nākamās spēles abas komandas aizvadīs 28. septembrī. “HK Prizma” plkst. 13:00 mājās uzņems Tallinas “Panter”, bet “Rīgas Hokeja skola” plkst. 13:30 viesos tiksies ar “Mogo/RSU”.

Autors: Rainers Rogs