Rīgas “Dinamo” papildlaikā sakauj HS “Rīga”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Dinamo” vienība ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā viesos uzveica HS “Rīga” komandu.

Pirmā perioda piektajā minūtē Rodions Boltramovičs vairākumā atklāja mača rezultātu HS “Rīga” labā, bet Koba Jass 16. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Emīls Ezītis otrās trešdaļas otrajā minūtē izvirzīja vadībā Rīgas “Dinamo” komandu, taču Raivis Strazdiņš astotajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet Georgijs Pujacs papildlaikā izrāva uzvaru Rīgas “Dinamo” vienībai.

Jānis Fercers atvairīja 52 no 52 “Dinamo” metieniem, bet Rūdolfs Gusts Lazdiņš tika galā ar 18 no 20 HS “Rīga” raidījumiem.

Nākamā spēle Rīgas “Dinamo” 6. oktobrī pret Viļņas “Hockey Punks”, bet HS “Rīga” 5. oktobrī paredzēta cīņa pret HK “Dinaburga”.