Rezultatīvais Zabusovs turpina krāt punktus un palīdz “Prizma/IHS” izcīnīt uzvaru Lietuvā

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Elektrēnu “Airwell Energija” mājās ar rezultātu 3:5 (0:0, 1:3, 2:2) piekāpās Rīgas “Prizma/IHS”.

Jau ziņojām, ka šajā spēlē debiju “Prizma/IHS” rindās piedzīvo Miķelis Rēdlihs. Viņš veica četrus metienus pa vārtiem un atdeva rezultatīvu piespēli.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, taču jau 2. trešdaļas sākumā “Prizma/IHS” 14 sekunžu laikā guva divus vārtus. No sākuma Uldis Pūpols pārspēja pretinieku vārtsargu, bet pēc tam Emīls Auziņš dubultoja pārsvaru. Perioda turpinājumā Artūrs Apfelbaums iemeta trešo ripu elektrēniešu vārtos. Četras minūtes vēlāk “Airwell Energija” vienus vārtus spēja atgūt, precīzam esot Vakarim Čižas.

Trešā perioda sākumā Patriks Zabusovs atgrieza rīdziniekiem četru vārtu pārsvaru. Trīs minūtes vēlāk Karolis Krasiļņikovs realizēja vairākumu un guva otros elektrēniešu vārtus. Perioda pēdējā nogrieznī, komandas apmainījās ar vārtu guvumiem divu minūšu laikā, izceļoties Kristapam Riekstiņam un Donatam Kumeļauskam.

“Prizma/IHS” japāņu vārtsargs Jušihiro Kuroiva atvairīja 29 no 32 metieniem, taču “Airwell Energija” vārtus sargājošais Maksims Duvē tika galā ar 37 metieniem no 42.

“Prizma/IHS” nākamo spēli aizvadīs 14. oktobrī, kad viesosies pie “HK Kurbads”. Savukārt, “Airwell Energija” šobrīd būs neliela pauze un nākamreiz OHL laukumā kāps vien 28. oktobrī, kad mājās uzņems Tallinas “Panter”.

“Prizma/IHS” septiņās spēlēs iekrājusi astoņus punktus un ieņem 4. vietu turnīra tabulā. Tikmēr, “Airwell Energija” piecos mačos spējusi tikt pie diviem punktiem un atrodās pirmspēdējā 8. vietā.