Rezultatīvā lietuviešu derbijā OHL “City” parspēj “Energija”

Optibet hokeja līgā (OHL) uzvaru lietuviešu derbijā šovakar izcīnīja Kauņas “City”, kas ar 5:4 (3:0, 1:4, 1:0) viesos apspēlēja Elektrēnu “Airwell Energija”.

“City” diezgan ātri panāca 2:0, pateicoties Aivara Bendzjusa un Lukasa Zukauskas vārtiem. 13. minūtē Paulius Gribauskas guva komandas trešos vārtus.

Otrajā trešdaļā “Airwell Energija” izdevās atspēlēties. No sākuma 56. sekundē Nazars Ružņikovs atguva vienus vārtus, pēc tam Dovidas Laimutis samazināja starpību līdz minimumam. 15. minūtē Bendzjuss mazākumā guva savus otros vārtus, cenšoties nostabilizēt “City” vadību, taču trešdaļas pēdējā minūtē Matas Mikalauskas un Mantas Marcinkēvičius iemeta pa golam, panākot 4:4.

Trešajā periodā, divas minūtes līdz spēles beigām, Zukauskas guva otros vārtus un atnesa viesiem uzvaru.

“Airwell Energija” četros mačos nav izdevies izcīnīt nevienu uzvaru, ieņemot priekšpēdējo 8. vietu tabulā. Savukārt “City” šis bija otrais panākums sezonā, ar četriem punktiem sešās spēlēs atrodās 6. vietā.