Puriņam Hat-trick, ”Mogo/LSPA” sasit lupatu lēveros HS ”Rīga”

Ceturto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja “Mogo/LSPA”, kas mājās ar 13:1 (3:1, 4:0, 6:0) sagrāva HS Rīga”.

Rolans Vasiļjevs jau 188. sekundē atklāja mača rezultātu, bet Antons Siņegubovs piektajā minūtē dubultoja “Mogo/LSPA” pārsvaru. Lai gan Gints Šņepsts pirmās trešdaļas vidū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, Ričards Puriņš 13. minūtē atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā “Mogo/LSPA” guva četrus bezatbildes vārtus. Mača otrajā nogrieznī ar diviem precīziem metieniem izcēlās Elviss Želubovskis, bet pa reizei viesu cietoksni iekaroja Puriņš un Gints Meija.

Savukārt pēdējā trešdaļā mājinieki iemeta vēl sešas ripas. Ar precīziem metieniem spēles pēdējā nogrieznī atzīmējas Gustavs Bergs, Deivids Sarkanis, Kristers Ansons, Reinis Virsnītis, Puriņš un Siņegubovs. Puriņš 58. minūtē noformēja sev Hat-trick.

“Mogo/LSPA” sastāvā rezultatīvākais bija Siņegubovs, kurš guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Tikmēr četrus (2+2) punktus sakrāja Želubovskis.

Uzvarētāju vārtos Linards Feldbergs tika galā ar 12 no 13 (92,31%) pretinieku metieniem. Savukārt pretējā laukuma pusē Ivans Kufterins atvairīja 53 no 66 (80,30%) metieniem.

“Mogo/LSPA” ar 47 punktiem 28 spēlēs ieņem otro vietu līgā, bet HS “Rīga” ar 30 punktiem 29 mačos ierindojas sestajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Rītvakar (plkst. 19:00) abas komandas tiksies atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs