“Prizma” uzvar ceturtajā spēlē un iekļūst pusfinālā

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē Rīgas HK “Prizma” komanda mājās ar rezultātu 6:3 (2:2, 1:0, 3:1) uzvarēja Tallinas “Panter” vienību.

Rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām kļuvis 3-1 par labu “Prizma”.

Vien 27. sekundē Daniils Fursa atklāja rezultātu. Trešajā minūtē Artūrs Apfelbaums panāca izlīdzinājumu. Sešas minūtes vēlāk “Panter” uzbrucējs Daniils Carkovskis realizēja vairākumu, atgriežot komandai pārsvaru. Nepilnas piecas minūtes līdz pirmā perioda beigām Kristaps Liepa panāca 2:2.

Otrās trešdaļas vidū pieredzes bagātais Georgijs Pujacs pirmoreiz mačā izvirzīja “Prizma” vadībā.

Pašā trešā perioda sākumā Kristaps Riekstiņš dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Devītajā minūtē Kristers Bormanis guva komandas piektos vārtus. Pēc trīs minūtēm Andre Linde vienus vārtus atguva. Punktu mačam 57. minūtē pielika otrais Bormaņa vārtu guvums.

“Panter” vārtus sargāja Džesijs Makajs, tiekot galā ar 37 no 42 metieniem. Tikmēr “Prizma” vārtsargs Jānis Auziņš atvairīja 39 no 42 metieniem.

“Prizma” izcīnīja uzvaru ceturtdaļfināla sērijā. Pusfinālā rīdzinieki spēkosies ar Jelgavas “Zemgale/LBTU”. Pirmais sērijas mačs paredzēts 12. martā Jelgavā.

Otrajā pusfināla pārī spēkosies divas Rīgas komandas – “Mogo/LSPA” un HK “Kurbads”.