“Prizma/IHS” pagarina vienošanos ar pamatvārtsargu

Optibet hokeja līgas (OHL) komanda Rīgas “Prizma/IHS” pagarinājusi līgumu ar vārtsargu Jāni Auziņu.

“Prizma/IHS” galvenais treneris Ēriks Miļuns sarunā ar “Hokeja Blogs” uzsvēra, ka aptuveni 90% no aizvadītās sezonas sastāva kodola tikuši saglabāti.

“Pirmkārt, mēs esam saglabājuši vārtos Jāni Auziņu un domāju, ka arī pamatkodols mums saglabāsies. Varbūt būs kādi papildinājumi. Ir ievadītas sarunas un arī izrādīta interese, bet pagaidām sastāva aprises mēs neatklājam,” saka Miļuns.

Auziņš kļuvis par pirmo zināmo spēlētāju “Prizma/IHS” sastāvā gaidāmajai sezonai, taču jau nākamajā nedēļā plānots sākt treniņprocesu.

“Mēs sāksim trenēties 31. jūlijā. Treniņnometnes kā tādas mums nav. Gandrīz katru dienu mums ir plānots ledus un sausais treniņš. Jau mazliet esam sākuši darboties, bet virslīga sāks tikai 31. datumā,” dalās Miļuns.

Sezonu Auziņš iesāka Rīgas “Dinamo”, kuras rindās viņš aizvadīja divas spēles, kurās atvairīja 98% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 0,63 ripas. Pēc tam “Prizma/IHS” rindās 20 spēlēs atvairīja 90.8% metienu un ielaida 2.35 ripas spēlē, savukārt septiņās Play-off spēlēs spēja tikt galā ar 92,6% metieniem, ielaižot vidēji 2,30 ripas spēlē.

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)