“Prizma/IHS” mājās pieveic turnīra tabulas kaimiņus

Optibet hokeja līgas (OHL) vienīgajā regulārās sezonas dienas spēlē Rīgas “Prizma/IHS” mājās ar rezultātu 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) apspēlēja Tallinas “Panter”.

Devītajā minūtē iguaunis Daniils Fursa guva vienīgos “Panter” vārtus spēlē, atklājot mača rezultātu. Trīsarpus minūtes līdz pirmā perioda beigām Matīss Strauss panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē rīdzinieki guva divus vārtus 41 sekundes laikā. No sākuma Krists Apsītis izvirzīja komandu vadībā, bet pēc tam Elvis Kaimiņš realizēja skaitlisko vairākumu, uzstādot gala rezultātu.

Trešajā periodā tallinieši dominēja laukumā, izpildot trīsreiz vairāk metienu, taču izmainīt spēles gaitu neizdevās.

“Prizma/IHS” vārtsargs Jānis Sidašs neitralizēja 38 no 39 metieniem, kamēr “Panter” cietokšņa sargs Vilems-Henriks Koitmā tika galā ar 25 no 28 metieniem.

“Panter” ar 38 punktiem 31 spēlē ieņem 4. vietu, taču “Prizma/IHS” ierindojas pozīciju zemāk ar 35 punktiem pēc 30 mačiem.

Rīgas komanda nākamo spēli aizvadīs 24. februārī pret Kauņas “City”, taču pantērām nākamā cīņa paredzēta 24. februārī pret “Kurbads”.