”Prizma/IHS” atstāj sausā HS ”Rīga” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Otro uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) izcīnījusi Rīgas ”Prizma/IHS”, kas Latvijas galvaspilsētas klubu duelī šovakar mājās ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) apspēlēja HS ”Rīga”.

Mača rezultāts tika atklāts vien 40. minūtē, kad precīzs bija Dāvis Straupe. Trešā perioda vidū Jānis Straupe dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 59. minūtē Kristaps Millers ar metienu tukšā pretinieku cietoksnī panāca 3:0 un pielika spēlei punktu.

Uzvarētāju vārtos nevainojams bija Jānis Sidašs, kurš atvairīja visus 24 pretinieku hokejistu izdarītos metienus un aizvadīja pirmo sauso maču sezonā.

”Prizma/IHS” pēc pagalam neveiksmīgā sezonas sākuma šovakar svinēja trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs. Tikmēr HS ”Rīga” OHL šī bija otrā neveiksme pēc kārtas.

Abām komandām nākamie mači OHL paredzēti 15. oktobrī. ”Prizma/IHS” pulksten 13:00 viesosies pie Rīgas ”Dinamo”, bet HS ”Rīga” pulksten 15:00 izbraukumā tiksies ar Lietuvas komandu Elektrēnu ”Energija”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF