“Prizma/IHS” atspēlējas no 0:2, taču zaudē Elektrēnos

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Prizma/IHS” viesos ar rezultātu 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) piekāpās Elektrēnu “Airwell Energija”.

Zīmīgi, ka “Airwell Energija” šī kļuva par ceturto uzvaru šosezon.

Maču aktīvāk iesāka mājinieki, kad jau sestajā minūtē Artems Redko atklāja rezultātu. Divas minūtes vēlāk Tadas Kumeļausks dubultoja elektrēniešu pārsvaru. Pēc šiem vārtiem “Prizma/IHS” vārtos Jānis Sidašs nomainīja japāni Jušihiro Kuroivu.

Turpmākās 39 minūtes rezultāts nemainījās, taču trešā perioda sestajā minūtē “Prizma/IHS” kapteinis Edijs Brahmanis vienus vārtus atguva. Nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Kristaps Millers pēc Brahmaņa piespēles panāca izlīdzinājumu. Tuvojoties perioda beigām, Kumeļausks guva savus otros vārtus spēlē, atgriežot elektrēniešiem pārsvaru.

“Airwell Energija” vārtsargs Maksims Duvē atvairīja 33 no 35 metieniem, taču spēli “Prizma/IHS” vārtos sāka japānis Jušihiro Kuroiva, tiekot galā ar trīs no pieciem metieniem, bet pēc tam viņu nomainījušais Jānis Sidašs atvairīja 12 no 13 metieniem.

“Prizma/IHS” ar 33 punktiem pēc 28 spēlēm ieņem 5. vietu līgā, bet “Airwell Energija” ar astoņiem punktiem 27 mačos ierindojas priekšpēdējā, 8. vietā.

Rīdziniekiem nākamā spēle paredzēta 20. februārī mājās pret Tallinas “Panter”, taču elektrēnieši 21. februārī spēkosies ar Kauņas “City”.