”Prizma/IHS” apspēlē ar otro sastāvu spēlējošo ”Zemgale/LLU”

Septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar svinēja Ērika Miļuna vadītā Rīgas ”Prizma/IHS”, kas viesos ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) apspēlēja ar otro sastāvu spēlējošo ”Zemgale/LLU”.

Valters Apfelbaums 15. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Dāvis Straupe minūti un 24 sekundes līdz pirmā perioda beigām dubultoja viesu pārsvaru – 2:0. Savukārt Kristaps Millers 24. minūtē panāca uz tablo 3:0.

Uzvarētāju sastāvā ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Apfelbaums. Tikmēr sauso spēli aizvadīja Jānis Auziņš, kurš atvairīja visus 37 pretinieku hokejistu izpildītos metienus.

”Zemgale/LLU” ar 46 punktiem 28 mačos ir OHL vicelīdere, bet ”Prizma/IHS” ar 30 punktiem 27 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā. Miļuna vadītā komanda tikai par pieciem punktiem atpaliek no trešajā pozīcijā esošās Rīgas ”Dinamo”.

Abām komandām nākamās spēles OHL paredzētas jau 4. februārī. ”Prizma/IHS” pulksten 13:00 savā laukumā uzņems Elektrēnu ”Airwell Energija”, bet ”Zemgale/LLU” pulksten 13:30 viesosies pie HS ”Rīga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF