”Prizma” divreiz atspēlējas, bet piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret ”Panter”

Trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs Optibet hokeja līgā (OHL) šodien piedzīvoja “Prizma”, kas mājās ar 2:4 (0:0, 0:1, 2:3) piekāpās Igaunijas klubam Tallinas “Panter”.

Mača rezultāts tika atklāts vien 39. minūtē, kad Andrē Linde izvirzīja viesus vadībā. Emīls Ezītis 45. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca neizšķirtu.

Tomi-Peteri Ansio, izceļoties skaitliskajā mazākumā, 49. minūtē atguva Tallinas klubam minimālu pārsvaru, taču Kristaps Millers 55. minūtē atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Pēdējais vārds gan piederēja viesiem. Rico-Marders Velja divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām izvirzīja “Panter” vadībā, bet pēc 25 sekundēm Ansio, gūstot savus otros vārtus mačā, panāca 4:2.

Jānis Sidašs “Prizma” vārtos atvairīja 29 no 33 (87,88%) pretinieku metieniem. Tikmēr Villems-Henriks Koitmā uzvarētāju vārtos tika galā ar 39 no 41 (95,12%) metieniem.

“Panter” ar 12 punktiem astoņās spēlēs šobrīd ir līgas līdere. Tiesa tuvākās konkurentes aizvadījušas par diviem un trīs mačiem mazāk. Savukārt “Prizma” ar četriem punktiem piecās spēlēs ieņem ceturto vietu.

Rīdzinieki nākamo spēli aizvadīs 5. oktobrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar “Zemgale/LBTU”. Arī Tallinas klubam nākamais mačs paredzēts pret jelgavniekiem. “Panter” viesosies pie Arta Ābola vadītās komandas 9. oktobrī, plkst. 19:00.

Autors: Rainers Rogs