“Panter” izlaiž pārsvaru, bet papildlaikā uzveic “Kurbadu”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Tallinas “Panter” komanda viesos rezultātu 5:4 (2:0, 1:2, 1:2, 1:0) papildlaikā apspēlēja HK “Kurbads” vienību.

Pirmā petioda piektajā minūtē “Panter” uzbrucējs Daniils Fursa atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Ņikita Puzakovs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Artūrs Mickēvičs vairākumā vienus vārtus atguva, bet Savēlijs Novikovs desmitajā minūtē atjaunoja “Panter” divu vārtu priekšrocību.

Roberts Jekimovs 15. minūtē gan vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Maksims Lovkovs panāca 4:2 talliniešu labā.

12. minūtē Matīss Bīriņš guva trešos kurbadiešu vārtus, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Aleksandrs Novikovs panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika otrajā minūtē Ņikita Puzakovs izrāva uzvaru “Panter” vienībai.

Villems-Henriks Kotimā atvairīja 47 no 51 “Kurbada” metiena, bet Fjodors Agazenovs apstādināja 34 no 39 “Panter” raidījumiem.

Tallinas klubs ar 18 punktiem 16 spēlēs atrodas piektajā vietā OHL, bet kurbadieši ar 23 punktiem 17 mačos ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

“Panter” nākamo spēli aizvadīs 29. novembrī viesos plkst. 19:15 pret “Mogo/LSPA” taču HK “Kurbads” sezonu turpinās 28. novembrī viesos plkst. 19:00 pret Rīgas “Prizma/IHS”.