“Panter” gūst trīs vārtus un viesos pieveic “City”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Tallinas “Panter” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē “Panter” uzbrucējs Daņils Tsarkovskis atklāja spēles rezultātu. Nazars Ružņikovs 19. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Iļja Grigorjevs realizēja viesu skaitlisko pārsvaru un panāca 2:1, taču Filips Hudāks astotajā minūtē vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

Devītajā minūtē Savēlijs Novikovs trešo reizi izvirzīja vadībā “Panter” un šo pārsvaru viesi arī noturēja līdz spēles beigām.

Džesijs Makajs atvairīja 40 no 42 “City” metieniem, bet Sergijs Pisarenko tika galā ar 35 no 38 “Panter” raidījumiem.

Tallinas komanda ar 32 punktiem 27 spēlēs atrodas ceturtajā vietā OHL, bet Kauņas vienība 21 punktu 23 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Abām komandām rīt plkst. 13:00 Kauņā paredzēts revanša mačs.