“Panter” gūst divus vārtus 13 sekundēs un pieveic “Prizma/IHS”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Tallinas “Panter” komanda mājās ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Rīgas “Prizma/IHS” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē mājinieku uzbrucējs Ņikita Puzakocs atklāja mača rezultātu, bet vien 13 sekundes vēlāk Andre Linde dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Maksims Lovkovs panāca 3:0 “Panter” labā, bet Daņīls Fursa trešā mača nogriežņa 44. sekundē vairākumā guva ceturtos tallinoešu vārtus.

Lai gan 14. minūtē Edijs Brahmanis realizēja viesu skaitlisko pārsvaru, atspēlēties rīdziniekiem neizdevās un 17. minūtē Daņīls Fursa iedzina piekto naglu “Prizma/IHS” zārkā.

Villems-Henriks Koitmā atvairīja 34 no 35 “Prizma/IHS” metieniem, bet Jānis Auziņš pirms nomaiņas tika galā ar 21 no 24 “Panter” raidījumiem. Jošihiro Kuroiva apstādināja deviņus no 11 atlikušajiem metieniem.

Tallinas komanda ar 36 punktiem 29 spēlēs atrodas ceturtajā vietā OHL, bet Rīgas vienība ar 31 punktu 26 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Panter” aizvadīs 17. februārī viesos plkst. 17:00 pret aizvadīto divu sezonu čempionvienību “Zemgale/LBTU”, bet “Prizma/IHS” sezonu turpinās 3. februārī mājās plkst. 13:00 pret “HS Rīga”.