“Panter” gūst četrus vārtus un pārsteidz “Prizma/IHS”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Tallinas “Panter” komanda mājās ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 1:1) uzvarēja Rīgas “Prizma/IHS” vienību.

Pirmā perioda 19. minūtē mājinieku uzbrucējs Kevins Parrass atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaāls 12. minūtē Edijs Brahmanis panāca neizšķirtu, bet Ņikita Puzakovs 14. minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā “Panter”.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Rasmuss Kīks dubultoja talliniešu pārsvaru, bet Artūrs Apfelbaums 14. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Nepilnu minūti pirms spēles beigām Danīls Fursa ieraidīja ceturto ripu rīdzinieku vārtos, pieliekot punktu mačam.

Villems-Henriks Koitmā atvairīja 26 no 28 “Prizma/IHS” metieniem, bet Jošihiro Kuroiva tika galā ar 36 no 40 “Panter” raidījumiem.

Tallinas komanda ar sešiem punktiem deviņās spēlēs atrodas septītajā vietā OHL, bet Rīgas vienība ar 12 punktiem desmit cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Panter” aizvadīs 21. oktobrī viesos plkst. 19:00 pret “HS Rīga” bet “Prizma/IHS” sezonu turpinās 21. oktobrī mājās plkst. 13:00 pret Viļņas “Hockey Punks”.