“Panter” divreiz izvirzās vadībā un mājās uzveic viesus no Elektrēniem

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Tallinas “Panter” mājās ar rezultātu 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) apspēlēja Elektrēnu “Airwell Energija”.

Mača rezultātu 18. minūtē atklāja viesu hokejists Paulijs Rumševičijs.

Otrās trešdaļas sākumā Daniils Fursa panāca izlīdzinājumu. Sešas minūtes vēlāk Patriks Kokma pirmoreiz mačā izvirzīja pantēras vadībā. Spēles 34. minūtē Ņikita Fedorovits atgrieza neizšķirtu uz tablo, taču vien pusotru minūti vēlāk Andrē Linde atkal izvirzīja talliniešus vadībā.

Trešā perioda 5. minūtē Maksims Lovkovs panāca 4:2. Perioda 12. minūtē norisinājās kautiņš, izvicinot dūres Maksimam Lovkovam un Tadas Kumeļauskam. Abi hokejisti saņēma 5+20 noraidījumu līdz spēles beigām.

“Panter” vārtus sargāja Jesse Makajs, atvairot 29 metienus no 31, tikmēr “Airwell Energija” vārtsargs Maksims Duvē tika galā ar 43 no 45 metieniem.

Tallinas klubs 14 spēlēs izcīnījis 14 punktus un ieņem 5. vietu, kamēr Elektrēnu klubs ar diviem punktiem 12 spēlēs atrodās priekšpēdējā, 8. vietā.

Abas komandas jau rītdien, 19. novembrī, spēkosies atkārtoti.