“Panter” aizsargam piemērota divu spēļu diskvalifikācija

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās Komisijas sēdē nolemts piešķirt divu spēļu diskvalifikāciju Optibet hokeja līgas (OHL) vienības Tallinas “Panter” aizsargam Niklasam Sildrem.

16. septembra spēlē starp “Panter” un “HS Rīga” komandām aizsargs Niklass Sildre saņēma 5+20 minūšu sodu par dūrienu ar nūju.

LHF Disciplinārā komiteja nolēma Sildrem piemērot divu spēļu diskvalifikāciju, pamatojoties uz DSN 14.1. punktu.

18 gadus vecais aizsargs šajā sezonā četrās spēlēs ar punktiem nav izcēlies.

 

Tikmēr 8. septembra spēlē starp”Zemgale/LBTU” un “Mogo/LSPA” viesu komandai laicīgi netika nodrošināta ģērbtuve un spēles laikā viesu komandas ģērbtuvē atradušās nepiederošas personas.

Disciplinārā Komiteja nolēmusi, ka, pamatojoties uz DSN 21. punktu, “HK Zemgale/LBTU” klubam izteikts brīdinājums par pārkāpuma nepieļaujamību, nosakot, ka turpmāk par šāda veida pārkāpumiem būs bargāki sodi.

 

Tāpat pieņemts lēmums, par 9. septembra spēli starp komandām Rīgas “Prizma/IHS” un Tallinas “Panter”. Šo maču viesu komanda aizvadīja bez obligātās reklāmas uz ķiverēm.

LHF Disciplinārā Komiteja nolēma, ka, pamatojoties uz DSN 16. un 21. punktu, kā arī DSN skaidrojumu 6. apakšpunktu, “Panter” klubam izteikts brīdinājums par pārkāpuma nepieļaujamību.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)