Ozols: Noteikti nebija viegli, bet mēs katru spēli ”nokapājām”

”Zemgale/LLU” vakar Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijas ceturtajā mačā viesos ar 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pieveica ”Olimp/Venta 2002” komandu, triumfējot sērijā ar 4-0, un pirmoreiz komandas pastāvēšanas vēsturē kļuva par Latvijas čempioni. Pēc izcīnītā titula interviju Latvijas Televīzijai sniedza Jelgavas kluba aizsargs Patriks Ozols.

”Tagad esmu galīgi izpumpējies. Droši vien rītdien [saruna notika vakar] sapratīsim, ko esam izdarījuši,” pēc triumfa Optibet hokeja līgas finālsērijā atzina Ozols. ”Ļoti, ļoti, ļoti forši. Noteikti nebija viegli, bet mēs katru spēli ”nokapājām”, izcīnījām. Tiešām liels prieks par puišiem.”

Vaicāts kā raksturotu savu komandu, aizsargs atbildēja sekojoši: ”Viens par visiem, visi par vienu! Gājām cīnījāmies, nenobijāmies no viņiem un beidzot izcīnījām to [titulu]. It īpaši priecīgi pēc pagājušā gada zaudējuma finālā. Mēs pagājušogad skatījāmies kā viņi ceļ kausu. Tagad mēs ceļam [kausu].”

Tāpat Ozols pateicās ”Zemgale/LLU” komandas līdzjutējiem par atbalstu visas sērijas garumā. ”Visas četras finālspēles likās kā mājas spēles, jo viņi [līdzjutēji] bija fantastiski. Paldies viņiem!”

Autors: Rainers Rogs Avots: LTV

Komentāri (0)