OHL mačā ”Dinaburgas” vārtsargs tiek pie kurioza vārtu guvuma (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien pie kurioza vārtu guvuma mačā pret HS ”Rīga” tika pēdējā vietā līgā esošās Daugavpils ”Dinaburgas” vārtsargs Reinis Liepiņš.

”Dinaburga” šodien viesos ar 4:3 (1:2, 1:1, 2:0) pārspēja HS ”Rīga” un izcīnīja pirmo uzvaru šosezon aizvadītajās 12 spēlēs. Turklāt daugavpilieši mačā pret rīdziniekiem izcīnīja ne tikai pirmo uzvaru sezonā, bet ieguva arī pirmos trīs punktus šosezon. Uzvaras vārtus ”Dinaburgai” nepilnas piecas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām guva 19 gadus vecais uzbrucējs Artjoms Tretjakovs.

Pirms pēdējās trešdaļas HS ”Rīga” vēl atradās vadībā ar 3:2, bet pēdējā periodā ielaida divus vārtus un izlaida uzvaru. Viesi izlīdzinājumu panāca ļoti kuriozā veidā – trešā perioda 32. sekundē HS ”Rīga” ieguva aizturēto sodu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču iemeta ripu savos vārtos. Šis vārtu guvums tika ieskaitīs ”Dinaburgas” vārtsargam Reinim Liepiņam, jo viņš pēdējais no Daugavpils komandas hokejistiem pieskārās ripai.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL