OHL līdervienība “Mogo/LSPA” rīdzinieku derbijā sagrauj “Prizma/IHS”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā rīdzinieku derbijā “Mogo/LSPA” ar 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) pārspēja “Prizma/IHS”.

Pirmā perioda 5. minūtē Matīss Strauss atklāja rezultātu un izveda prizminiekus vadībā. Desmit minūtes vēlāk Mārtiņš Šulcs panāca izlīdzinājumu.

Gints Meija otrās trešdaļas sākumā izvirzīja “Mogo/LSPA” vadībā. Divas minūtes vēlāk, Edijs Brahmanis, spēlējot formātā “4 pret 4”, atgrieza neizšķirtu uz tablo. Trešdaļas 15. minūtē Kaspars Ziemiņš guva “Mogo/LSPA” trešos vārtus spēlē. Septiņas sekundes līdz sirēnai Kārlis Ozoliņš izmantoja divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru, panākot 4:2.

Trešajā periodā “Mogo/LSPA” turpināja dominēt un guva divus vārtus četru minūšu laikā, atzīmējoties Deividam Sarkanim un Antonam Siņegubovam. Punktu mačam sešas sekundes pirms finālsirēnas pielika Ozoliņš, gūstot otros vārtus spēlē.

“Mogo/LSPA” vārtus sargāja Henrijs Ančs, tiekot galā ar 24 no 26 metieniem, taču “Prizma/IHS” japāņu vārtsargs Jušihiro Kuroiva atvairīja 36 metienus no 43.

“Mogo/LSPA” 12 spēlēs iekrājusi 18 punktus un ieņem 2. vietu OHL. “Prizma/IHS” ar 14 punktiem 12 spēlēs ierindojusies 4. pozīcijā.

Nākamo spēli “Mogo/LSPA” aizvadīs 4. novembrī, kad viesosies Elektrēnos pie “Airwell Energija”. Savukārt, “Prizma/IHS” būs divu nedēļu pauze, nākamo spēli aizvadot vien 15. novembrī, kad viesosies pie “HS Rīga”.