SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

OHL labākais centrs Gricinskis par līgumu: Gaidu un skatos

Gatis Gricinskis, Hokejazinas.com

Gatis Gricinskis | FOTO: HK Mogo/LSPA

Aizvadītās sezonas “Optibet” hokeja līgas (OHL) rezultatīvākais spēlētājs Gatis Gricinskis sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka ir gatavs jebkurā brīdī parakstīt līgumu un pievienoties kādam Latvijas vai ārzemju klubam un, ka līdz šim tas nebija iespējams ģimenes apstākļu dēļ.

Gricinskis (34) aizvadītajā sezonā pārstāvēja “Mogo/LSPA” komandu, kuras rindās regulārās sezonas 35 spēlēs guva 17 vārtus un izdarīja 36 rezultatīvas piespēles. Ar 53 punktiem uzbrucējs bija līgas rezultatīvākais hokejists un sezonas izskaņā viņš ieguva Elmāra Baura vārdā nosaukto balvu, savukārt portāla “Sportacentrs.com” mediju aptaujā iekļuva regulārās sezonas simboliskajā izlasē, kā arī ieguva MVP titulu.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Viens no Latvijas čempionāta labākajiem centra uzbrucējiem “Mogo/LSPA” pārstāvēja četras sezonas, bet tieši aizvadītā bija rezultatīvākā.

Tāpat aizvadītajā sezonā uzbrucējs tika atzīts par novembra labāko spēlētāju, sasniedzot Latvijas čempionātā 400 punktu atzīmi. Kopumā Latvijas čempionātā hokejists sakrājis 422 punktus (174+248).

“Ņemot vērā, ka augusta vidū man bija ģimenes pieaugums, es nekur nevarēju braukt prom un paliku kopā ar ģimeni. “Mogo/LSPA” reālu piedāvājumu man neizteica, līdz ar to šajā klubā es vairs neesmu. Jūlijā bija interese no dažiem ārzemju klubiem, taču tobrīd zināju, ka augustā es nevarēšu atrasties kluba rindās un nācās atteikt. Patlaban nogaidu un skatos, kādi būs vēl varianti pievienoties kādai komandai, taču jāsaprot, ka bez atlīdzības es nespēlēšu,” uzsver Gatis.

“Ja būs labs piedāvājums, tad esmu gatavs doties uz ārzemēm, bet, ja tāda nebūs, tad nespēlēšu. No hokeja neplānoju vēl aiziet, vēlos spēlēt. Esmu runājis ar hokejistiem, kuri noslēguši karjeru un viņi teikuši, ka lēmums tomēr ir pieņemts par agru. Kamēr es vēl varu, tikmēr spēlēšu. Ikdienā dzīvoju Talsos un tas nedaudz apgrūtina situāciju ar spēlēšanu Rīgā. Pagaidām uz galvaspilsētu neplānoju pārcelties dzīvot. Protams, ja dzīvotu Rīgā, situācija būtu pavisam citādāka.

Kamēr baudu ģimenes pieaugumu, sanāca redzēt OHL dažus mačus. Manuprāt, līmenis šosezon ir zemāks nekā tas bija aizvadītajā sezonā,” piebilda Gricinskis.

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)