OHL grandu cīņā “Zemgale/LBTU” pārspēj “HK Kurbads”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Jelgavas “Zemgale/LBTU” mājās ar rezultātu 5:4 (1:0, 1:4, 2:0, 1:0, 0:0) papildlaikā apspēlēja “HK Kurbads”.

Kārlis Bucenieks 10 minūtes pēc sākuma iemetiena atklāja rezultātu, izvirzot jelgavniekus vadībā.

Nākamie vārti tika gūti vien otrās trešdaļas 4. minūtē, kad Mārtiņš Porejs dubultoja “Zemgale/LBTU” pārsvaru. Līdz trešdaļas 10. minūtei “HK Kurbads” atgriezās spēlē un panāca izlīdzinājumu, pateicoties Artūra Mickeviča un Roberta Jekimova vārtiem. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz trešdaļas beigām Jekimovs realizēja vairākumu un guva savus otros vārtus spēlē. Minūti un 13 sekundes vēlāk Aleksandrs Novikovs panāca jau 4:2 kurbadiešu labā.

Trešā perioda vidū “Zemgale/LBTU” kapteinis Gatis Gricinskis guva divus vārtus un panāca 4:4, pārvedot spēli papildlaikā.

Overtaimā uzvaras vārtus 3. minūtē guva jelgavnieku uzbrucējs Gustavs Millers.

“Zemgale/LBTU” vārtus sargāja Rihards Cimermanis, kurš ir arī komandas vārtsargu treneris, atvairīja 29 no 33 metieniem. Savukārt, “HK Kurbads” vārtsargs Arginto Milbergs spēja atvairīt 40 no 45 metieniem.

“Zemgale/LBTU” ieņem 1. vietu līgā ar 16 punktiem deviņās spēlēs. Tikmēr “HK Kurbads” ierindojas vietu zemāk ar 11 punktiem septiņos mačos.

Nākamo spēli “HK Kurbads” aizvadīs 14. oktobrī, kad mājās uzņems Rīgas “Prizma/IHS”. “Zemgale/LBTU” piedalīsies Kontinentālajā kausā no 13. līdz 15. oktobrim, taču nākamo OHL cīņu aizvadīs 17. oktobrī, kad viesosies pie Rīgas “Mogo/LSPA”.