“Mogo/LSPA” Viļņā sagrauj “Hockey Punks”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Rīgas “Mogo/LSPA” komanda ar rezultātu  10:1 (3:0, 4:0, 3:1) viesos sagrāva Viļņas “7bet – Hockey Punks”.

Sestajā minūtē rezultātu atklāja Niks Zīle. Minūti vēlāk Kārlis Ozoliņš dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Četras minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām Ozoliņš guva savu otros vārtus un panāca 3:0.

Otrā perioda sākumā Elviss Želubovskis un Zigmārs Reinis Zīle izmainīja rezultātu uz 5:0. Vēlāk Mārtiņš Šulcs sesto reizi ieraidīja ripu Lietuvas komandas vārtos, bet jau pēc minūtes Želubovskis ar saviem otrajiem vārtiem panāca 7:0.

Trešajā trešdaļā Viļņas komanda veica vārtsargu maiņu, vietu vārtos ieņemot Tadas Ramanauskas, taču jau 12. minūtē Artūrs Ozoliņš lika viņam kapitulēt. Minūti vēlāk Mauras Baltrukonis guva pirmos vārtus “7bet – Hockey Punks” labā. Četras minūtes līdz spēles beigām, 30 sekunžu laikā, “Mogo/LSPA” iemeta divus golus, izceļoties Kārlim Ozoliņam, kuram tas bija Hat-trick, un Rolandam Strautiņam.

Nākamo maču “Mogo/LSPA” aizvadīs 12. oktobrī pret Rīgas “Dinamo”, taču “7bet – Hockey Punks” dienu vēlāk uzņems Daugavpils “DLSS/Dinaburga”.