”Mogo/LSPA” sīvā cīņā pārspēj HS ”Rīga” un izcīna sesto uzvaru sešos mačos

Optibet hokeja līgas (OHL) jauno sezonu nevainojami turpina aizvadīt Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas šodien mājās sīvā cīņā ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pārspēja Oļega Sorokina vadīto HS ”Rīga” un svinēja sesto uzvaru sešos mačos.

Kārlis Ozoliņš pirmās trešdaļas vidū guva vārtus, spēlējot skaitliskajā vairākumā, un izvirzīja ”Mogo/LSPA” vadībā ar 1:0, taču pēc trīs ar pusi minūtēm Rauls Ladusāns panāca izlīdzinājumu. Pirmā perioda izskaņā gan mājinieki realizēja vēl vienu skaitlisko vairākumu, precīzam esot Artūram Ozoliņam, un atguva vadību – 2:1.

Rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs. Otrās trešdaļas pēdējā minūtē Kārlis Ozoliņš izcēlās otro reizi mačā un panāca ”Mogo/LSPA” divu ripu pārsvaru (3:1), taču HS ”Rīga” spēja radīt intrigu pēdējā periodā. Kristers Bukšs 50. minūtē bija precīzs vienādos sastāvos un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3.

Mājinieki gan nosargāja uzvaru, izcīnot sesto panākumu sešās spēlēs un atgūstot OHL līderes godu. Sorokina vadītajai komandai šis bija otrais zaudējums piecos aizvadītajos mačos.

HS ”Rīga” nākamā spēle OHL paredzēta 28. septembrī, kad savā laukumā būs jāuzņem OHL aizvadītās sezonas čempioni ”Zemgale/LLU”. Savukārt Ankipāna trenētajai ”Mogo/LSPA” nākamā spēle paredzēta vien 1. oktobrī pret Viļņas ”7bet-Hockey Punks” komandu.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF