“Mogo/LSPA” sešās sekundēs gūst divus vārtus un pārspēj “Hockey Punks”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) mačā HK “Mogo/LSPA” mājās ar rezultātu 7:2 (4:0, 2:1, 1:1) sagrāva Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmajā periodā “Mogo/LSPA” vienība guva četrus vārtus – Harijs Šmits piektajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Niks Zīle sešas sekundes vēlāk dubultoja pārsvaru. Rūdolfs Maslovskis astotajā minūtē guva trešos vārtus un Artūrs Ozoliņš 19. minūtē palielināja “Mogo/LSPA” vienības pārsvaru līdz četrām ripām.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Rolands Strautiņš iemeta piekto ripu “Hockey Punks” vārtos, bet Daniels Gontars devītajā minūtē guva sestos “Mogo/LSPA” vārtus. Tadas Kumeļauskas 18. minūtē guva pirmos vārtus Viļņas kluba rindās.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Kārlis Ozoliņš vairākumā iemeta septīto “Mogo/LSPA” ripu mačā, taču Edgars Ribakovs minūti vēlāk guva otros “Hockey Punks” vārtus spēlē.

Kārlis Beķeris-Brīvkalns tika galā ar 10 no 12 “Hockey Punks” metieniem, bet Sergejs Pisarenko tika galā ar 58 no 65 “Mogo/LSPA” raidījumiem.

Nākamais mačs “Mogo/LSPA” 4. oktobrī pret Rīgas “Prizma/IHS”, bet Viļņas “Hockey Punks” nākamā cīņa sestajā oktobrī pret Rīgas “Dinamo” vienību.