“Mogo/LSPA” rupji kļūdās, galvenais treneris atnes uzvaru “Olimp/Venta 2002”

Latvijas “Optibet” hokeja čempionātā (OHL) pie uzvaras šovakar savā laukumā tika Latvijas čempionvienība “Olimp/Venta 2002”, kas pusfināla trešajā spēlē ar 3:2 pārspēja “Mogo/LSPA” hokejistus.

Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 izvirzījās “Olimp/Venta 2002”. Sērijas ceturtā spēle ceturtdien arī norisināsies “Inbox.lv” ledus hallē.

Ārpus pieteikuma šovakar palika divi “Olimp/Venta 2002” hokejisti – aizsargs Krists Apsītis un uzbrucējs Koba Jass, kuri iepriekšējā mačā nopelnīja lielos sodus, tikmēr “Mogo/LSPA” rindās pirmo spēli sērijā aizvadīja uzbrucējs Elviss Želubovskis, kurš regulārās sezonas izskaņā iedzīvojās pirksta lūzumā. Čempioni vārtos lika Kārli Zakrevski, tikmēr pretinieks – Henriju Anču.

Pirmais periods noslēdzās 0:0, bet otrās trešdaļas sākumā Georgijs Pujacs vairākumā panāca 1:0 mājinieku labā. Pēc neilga laika Rūdolfs Polcs vairākumā gan izlīdzināja rezultātu. Pagāja minūte un viens no virslīgas labākajiem aizsargiem Pauls Svars atjaunoja “Olimp/Venta 2002” pārsvaru (2:1). “Mogo/LSPA” veica vārtsargu maiņu, Anča vietā laukumā sūtot Linardu Lipski. Sešas minūtes vēlāk Toms Opelts lielajā vairākumā panāca 2:2.

Izšķirošie notikumi norisinājās mača pašā izskaņā. 59. minūtē uzbrukuma zonā Krišjānis Rēdlihs rupji kļūdījās, atdodot piespēli tieši uz nūjas… savam brālim pretinieku komandā Miķelim Rēdliham. Rēdlihs ripu izmeta no zonas, bet laukuma centrā ripu ar slidu centās apstādināt Rihards Simanovičs, taču tas viņam neizdevās. Viens pret vārtsargu izrāvās Edijs Brahmanis, bet ar spēcīgu un apzinātu sitienu pa rokām viņu kavēja Toms Opelts, kā rezultātā tiesneši piešķīra soda metienu. Opelts saņēma 5+20 noraidījumu līdz spēles beigām, savukārt soda metienu izpildīt devās “Olimp/Venta 2002” galvenais treneris Maksims Širokovs, kurš pārspēja Linardu Lipski un atnesa savai komandai uzvaru ar 3:2.

Autors: hokejazinas.com