“Mogo/LSPA” izbraukumā sagrauj OHL pastarīti

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Mogo/LSPA” viesos ar rezultātu 8:0 (5:0, 1:0, 2:0) sagrāva Viļņas “Hockey Punks”.

Jāatzīmē, ka Viļņas komandu skārušas sastāva problēmas un šai spēlei spēja pieteikt vienu vārtsargu, desmit aizsargus un septiņus uzbrucējus.

Pirmajā periodā rīdzinieki guva piecus bezatbildes vārtus. Pa diviem vārtiem guva Gints Meija un Kārlis Ozoliņš, taču viens vārtu guvums Gustava Berga kontā.

Otrajā trešdaļā Lauris Bajaruns panāca 6:0. Trešā perioda sākumā Kaspars Ziemiņš uzstādīja 7:0, taču sešas minūtes līdz finālsirēnai Meija guva savus trešos vārtus, sasniedzot Hat-trick.

“Hockey Punks” vārtsargs Artūrs Pavļukovs atvairīja 28 no 36 metieniem, kamēr “Mogo/LSPA” vārtsargs Linards Feldbergs tika galā ar visiem 14 pretinieku raidījumiem.

“Mogo/LSPA” ar 45 punktiem 27 spēlēs ieņem 2. vietu līgā, bet “Hockey Punks” ar pieciem punktiem 30 mačos ierindojas pēdējā, 9. pozīcijā.

“Mogo/LSPA” nākamo spēli aizvadīs 21. februārī, kad uzņems “HS Rīga”, taču pankiem nākamais mačs ieplānots 24. februārī izbraukumā pret Jelgavas “Zemgale/LBTU”.