“Mogo/LSPA” iemet divus vārtus 19 sekundēs un izcīna otro uzvaru finālā (VIDEO)

Šodien trešajā Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijas spēlē Rīgas “Mogo/LSPA” mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) apspēlēja iepriekšējo divu sezonu OHL čempioni Jelgavas “Zemgale/LBTU”.

“Mogo/LSPA” sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-1.

Pirmajā periodā “Mogo/LSPA” bija iespēja vienreiz spēlēt vairākumā, ko gan izmantot neizdevās.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē jelgavnieki, spēlējot formātā “4 pret 4”, spēja atklāt mača rezultātu, izceļoties Ričardam Bernhardam. Divas minūtes vēlāk Deivids Sarkanis panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas turpinājumā laukumā izvērtās asumi, trim spēlētājiem saņemot divu minūšu sodus par rupjību.

Trešā perioda ievadā jelgavnieki divreiz nespēja izmantot viena spēlētāja pārsvaru. Mača 55. minūtē Gints Meija realizēja pirmo vairākumu šajā sērijā un izvirzīja rīdziniekus vadībā. Vien 19 sekundes vēlāk Kārlis Ozoliņš ar tenisa kustību no gaisa ieraidīja ripu “Zemgale/LBTU” vārtos, pirmoreiz sērijā panākot divu vārtu pārsvaru.

Pamatlaika izskaņā jelgavnieki pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr nespēja izglābties no zaudējuma.

Rīdzinieku vārtu drošība tika uzticēta Linardam Feldbergam, kurš tika galā ar 23 no 24 metieniem, tikmēr jelgavnieku vārtsargs Rihards Cimermanis atvairīja 26 no 29 pretinieku raidījumiem.

Sērijas ceturtā spēle notiks 2. aprīlī Rīgā – “Mogo” hallē. Sākums paredzēts plkst. 19.00.