SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Mogo” hallei astronomisks rēķins, “Kurbads” pieļauj ledu izkausēt

“Optibet hokeja līgas, Baltijas čempionāta” (OHL) kluba “Mogo/LSPA” prezidents Māris Martinsons sacījis, ka jaunais elektrības rēķins augustā par ledus halli ir 67 000 eiro, tā pavēstījis klubs savā “Facebook” kontā. Kluba vadītājs pieļauj, ka jau drīzumā var nākties vērt halli ciet.

“Situācija ir ļoti bēdīga. “Mogo” ledus halle saņēma augusta elektrības rēķinu – 67 tūkstoši eiro. Pirms tam bija 15 tūkstoši. Pirmajā brīdī bija šoks, tagad domāsim, ko darīt tālāk. Viens no variantiem ir taisīt halli ciet un gaidīt labākus laikus,” tā izteicies kluba prezidents.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Klusējis nav arī hokeja kluba “Kurbads” īpašnieks Andis Pikāns, kurš “Dienas Bizness” publicētajā ziņu aģentūras LETA intervijā sacījis, ka bez valsts atbalsta arī “Kurbads” ledus halle ir smagas izvēles priekšā.

“Iepriekš mēs cīnījāmies par to, lai halle būtu pašpietiekama un strādātu bez zaudējumiem, jo hallei galvenā ir sociālā funkcija, un tas ir veids, kā mēs kā uzņēmums esam izlēmuši dalīties ar sabiedrību, atbalstot sporta skolu, 150 jauniešu visās vecuma grupās iespējas nodarboties ar sportu un būt aktīviem. Šobrīd šis svaru kauss ir par smagu. Naudas daudzums, kas mums pašlaik ir jāņem ārā no mūsu transporta uzņēmuma, lai ieliktu iekšā šajā sociālajā uzņēmumā, ir kļuvis par lielu. Ir skaidrs, ka ilgtermiņā mēs to nevarēsim atļauties,” norādīja Pikāns.

Ja iepriekš, lai nodrošinātu ledus laukuma uzturēšanu, maksājumi par elektroenerģiju mēnesī veidoja vidēji 6000 eiro līdz 10 000 eiro atkarībā no laika apstākļiem, tad tagad tie ir jau 30 000 – 40 000 eiro.

Pikāns minēja, ja iepriekš vidējā ledus laukuma īres cena bija ap 200 eiro stundā. Pašlaik, ņemot vērā elektrības sadārdzinājumu, cenai būtu jābūt vidēji 350-400 eiro. Lielākā daļa no aptaujātajām amatieru hokeja komandām un sporta skolas audzēkņu vecākiem ir atzinuši, ka daudz vairāk par halles pakalpojumiem maksāt nevarēs atļauties.

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)