SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Miķelis Rēdlihs: Jātaisa pašam sava komanda Jelgavas novadā

Bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Miķelis Rēdlihs podkāstā “Devītnieks” pavēstījis, ka nākotnē lūko izveidot pats savu Optibet hokeja līgas (OHL) klubu.

Rēdlihs šajā sezonā spēlēja OHL komandā Rīgas “Dinamo”, 27 spēlēs gūstot 12 vārtus un atdodot 20 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas cīņās Rēdlihs deviņos mačos savam kontam pievienoja vārtu guvumu un sešas piespēles.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Dinamo” OHL pusfinālā ar rezultātu 0-4 piekāpās “Zemgale/LLU” vienībai. Jāpiemin, ka Rīgas “Dinamo” sezonas gaitā mocīja nopietnas finansiālās problēmas, kuru dēļ vairāki līderi komandu pameta.

“Vienmēr esmu teicis, ka, kamēr gūšu prieku, spēlēšu. Šogad no tā procesa līdz galam prieka nebija. Tad skatīsimies, vai vispār būs kur spēlēt. Jātaisa pašam sava komanda Jelgavas novadā, lai būtu derbijs pret [Zemgale/LLU], bet tas ir nākotnes plānos. Skatīsimies, kā sanāks,” izteicās Rēdlihs.

“Jā, OHL, bet vairāk kā trenerim vai menedžerim. Domas par to ir, Ozolniekos, bet vēl ne nākamajā sezonā. Skatīsimies,” savus plānus atklāja pieredzējušais uzbrucējs.

Iepriekš Latvijas čempionātā jau bijusi Ozolnieku komanda – līdz 2014. gadam pilsētā bāzējās “Ozolnieki/Monarch” klubs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Devītnieks

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)