Meijam 4 vārti, Zeltam un Ziemiņam Hat-trick, ”Dinamo” saplosa ”Dinaburgu” (VIDEO)

Divu zaudējumu sēriju Optibet hokeja līgā (OHL) šodien pārtrauca Rīgas ”Dinamo”, kas mājās ar 19:0 (4:0, 5:0, 10:0) sagrāva Daugavpils ”DLSS/Dinaburga” hokejistus.

”Dinamo”, precīziem esot Kristiānam Zeltam, Gintam Meijam, Kristam Apsītim un Aleksejam Kozlovam, jau 11. minūtē panāca ļoti pārliecinošo 4:o un ielika nopietnus pamatus uzvarai.

Otrajā periodā rīdzinieki vēl piecas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu. Otro reizi mačā izcēlās Meija, bet pirmoreiz mačā precīzi bija Emīls Ezītis, Mārtiņš Porejs, Iļja Grekovs un Juris Ziemiņš.

Savukārt pēdējā trešdaļā ”Dinamo” sarīkoja pamatīgu uguņošanu un sabēra ”DLSS/Dinaburga” cietoksnī vēl desmit ripas – 19:0. Divreiz izcēlās Miķelis Rēdlihs, Meija, Zelts un Juris Ziemiņš, bet pa reizei pretinieku vārtus iekaroja Reinis Demiters un Kozlovs.

Meija izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Zelts un Ziemiņš atzīmējās ar Hat-trick un trim rezultatīvām piespēlēm. Tāpat sešus punktus sakrāja arī Kozlovs, kura rēķinā divi vārti un četras rezultatīvas piespēles.

”Dinamo” šis bija tikai otrais panākums pēdējos sešos mačos. Tikmēr ”DLSS/Dinaburga” piedzīvoja jau 13. zaudējumu pēc kārtas.

Rīdzinieki ar 21 spēlē izcīnītu 31 punktu ieņem otro vietu OHL kopvērtējumā, bet daugavpilieši ar diviem punktiem 18 mačos pārliecinoši ir pēdējie visā līgā.

”DLSS/Dinaburga” nākamā spēle paredzēta 30. novembrī (pulksten 19:30) pret Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”, bet ”Dinamo” nākamo maču aizvadīs 1. decembrī (pulksten 19:30) pret Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF