Makajs atvaira 50 metienus, “Panter” sensacionāli sausā pieveic “Zemgale/LBTU”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Tallinas “Panter” komanda viesos ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) uzvarēja aizvadīto divu sezonu OHL čempionvienību Jelgavas “Zemgale/LBTU”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Panter” uzbrucējs Andre Linde atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Ņikita Puzakovs vairākumā dubultoja pārsvaru.

Atlikušajā spēles daļā tallinieši izturēja neskaitāmos jelgavnieku uzbrukumus un izcīnīja sensacionālu uzvaru.

Džesijs Makajs atvairīja visus 50 “Zemgale/LBTU” metienus, bet Mariuss Bajaruns-Galejs tika galā ar 19 no 21 “Panter” raidījuma.

Tallinieši ar 38 punktiem 30 spēlēs atrodas ceturtajā vietā OHL, bet jelgavnieku ar 51 punktu 30 cīņās ieņem pirmo pozīciju līgā.

Nākamo maču “Panter” aizvadīs 20. februārī plkst. 19:00 viesos pret Rīgas “Prizma/IHS”, bet “Zemgale/LBTU” sezonu turpinās 24. februārī mājās plkst. 17:00 pret Viļņas “Hockey Punks”.