Lietuvas komandu OHL derbijā “City” papildlaikā izrauj uzvaru

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē norisinājās divu Lietuvas komandu derbijs – Viļņas “Hockey Punks” mājās ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Kauņas “City”.

Mača trešajā minūtē Iļja Četvertaks izvirzīja pankus vadībā, atklājot rezultātu. Nedaudz vairāk kā pēc minūtes Dāvids Ivaščenko panāca izlīdzinājumu. Pēc trīs minūtēm Deniss Hončarenko pirmoreiz mačā izvirzīja “City” vadībā.

Otrās trešdaļas 17. minūtē Hončarenko guva savus otros vārtus. Vien 20 sekundes līdz trešdaļas beigām, Edgars Ribakovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā perioda sākumā “City” veica vārtsargu maiņu. Jau otrajā minūtē Edgars Petrovs spēja izlīdzināt mača gaitu – 3:3. Atlikušajās 18 minūtēs vārti netika gūti, un uzvarētāja noskaidrošanai tika nozīmēts papildlaiks.

Overtaima sākumā divu vārtu autors Hončarenko saņēma četras soda minūtes, taču tas neapstādināja Kauņas komandu, jo ceturtajā minūtē Boriss Hrubo mazākumā izrāva uzvaru.

“Hockey Punks” vārtsargs Artūrs Pavļukovs atvairīja 35 no 39 metieniem. Spēli “City” vārtos iesāka Martins Petjuls, kurš līdz nomaiņai tika galā ar 12 no 14 metieniem, taču pēc tam viņu nomainījušais Sergejs Pisarenko neitralizēja 12 no 13 raidījumus.

“City” ar 23 punktiem 28 spēlēs ieņem 7. vietu, taču Hokeja panki ar izcīnītiem trīs punktiem 28 mačos ierindojas pēdējā, 9. pozīcijā.

Viļņas komandai nākamais mačs paredzēts 4. februārī mājās pret Elektrēnu “Airwell Energija”, savukārt, kauņieši nākamreiz laukumā dosies 14. februārī, kad viesos krustos nūjas ar “Mogo/LSPA”.