Līderu duelī 11 vārtu spēle, “Olimp/Venta 2002” uzvar Liepājā

Šovakar tika aizvadītas trīs spēles “Optibet” hokeja līgā (OHL) un pie uzvaras tika “Olimp/Venta 2002”, “Zemgale/LLU” un “Prizma” hokejisti. Turnīrā tabulā saasinājusies intriga gan par pirmo vietu, gan arī par trešo.

Latvijas čempioni “Olimp/Venta 2002” izbraukumā ar 4:3 pārspēja HK “Liepāja” hokejistus.  Lai arī liepājnieki mačā pirmie izvirzījās vadībā, tomēr pārsvaru viņiem neizdevās nosargāt un, pateicoties diviem Miķeļa Rēdliha vārtiem, čempioni svinēja uzvaru ar 4:3.

Citā mačā Jelgavā laukuma saimnieki “Zemgale/LLU” tikās ar tabulas līderiem “Mogo/LSPA” un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 6:5. Pēc otrās trešdaļas laukuma saimnieki bija vadībā ar 5:2, bet trešajā periodā viesi guva trīs vārtus un panāca izlīdzinājumu. Pagarinājuma 4. minūtē uzvaru “Zemgale/LLU”atnesa Kristaps Roķis.

Tikmēr “Prizma” izbraukumā ar 4:0 pārspēja HS “Rīga” hokejistus.

Turnīra tabulā līderi ar 53 punktiem ir “Mogo/LSPA”, 2. vietā ar 47 punktiem ir “Zemgale/LLU”, trešie ar 38 punktiem ir HK “Liepāja”, bet 4. vietā – “Olimp/Venta 2002”, kuras rēķinā 34 punkti.

5. vietā ar 19 punktiem ir HS “Rīga”, 6. pozīcijā ar 11 punktiem HK “Dinaburga”, bet 7. vietu ar astoņiem punktiem ieņem “Prizma”.

Autors: hokejazinas.com Avots: LHF