”Kurbada” vārtsargs Milbergs: OHL ir jāspēlē mazliet citādāk nekā Igaunijas čempionātā

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads” vārtsargs Arginto Milbergs sarunā komandas preses dienestu dalījies ar savām pārdomām par kluba parādīto sniegumu sezonas ievadā.

”Pirmajās spēlēs nebijām saspēlējušies, bet ar katru nākamo spēli savu sniegumu uzlabojām. Labu sniegumu parādījām tieši pret spēcīgiem pretiniekiem, kas mums deva pārliecību pār saviem spēkiem,” atzina Milbergs, kurš septembrī tika atzīts par OHL otro spožāko zvaigzni. ”Vasarā ieguldījām lielu darbu, un tagad to var redzēt laukumā.”

”Kurbads” aizvadītajās sešās OHL spēlēs izcīnījis piecas uzvaras. Toma Bluka vadītā komanda ar desmit punktiem sešos mačos šobrīd ieņem otro vietu OHL kopvērtējumā.

”Varu izcelt spēli ar “Zemgale/LBTU”. Man šī spēle šķita interesanta, jo savā starpā tikās aizvadītās sezonas Igaunijas un Latvijas čempioni. OHL ir jāspēlē mazliet citādāk nekā Igaunijas čempionātā, jo pērn es varēju pats nedaudz vairāk eksperimentēt, bet šogad vados vairāk pēc grāmatas,” norādīja ”Kurbada” vārtsargs.

20 gadus vecais Milbergs septembrī piecās spēlēs vidēji mačā ielaida 1,40 ripas un atvairīja 95,17 % pretinieku metienu.

”Ar kluba ģenerālmenedžeri un vārtsargu treneri Deniju Romanovski starpsezonā piestrādājām pie daudzām niansēm. Denijs arī ir spēlējis Latvijas čempionātā, līdz ar to viņš varēja nodot nepieciešamo informāciju,” Milbergs pastāstīja par sadarbību ar kluba ģenerālmenedžeri un treneri.

”Kurbads” nākamo spēli aizvadīs 11. oktobrī, viesojoties pie pašreizējās OHL čempiones ”Zemgale/LBTU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: HK ''Kurbads''

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)